King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 zdravím všechny příznivce pana Kinga

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
danapel
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 16
Age : 59
Bydliště : praha 3, Baranova 25
Oblíbená Kingova kniha : Shining
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance
Registration date : 10. 07. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptySun Nov 23, 2008 12:57 pm

Jmenuju se Daniela a Stephana Kinga jsem objevila tuším v roce 1992, kdy vyšla první kniha - Osvícení. Od té doby se pro mne stal King posedlostí a myslím, že není knihy, kterou bych neměla, zhruba kolem 50 Kingových knih mám doma a hlídám si, aby mi něco neuteklo. Těžko říct, která kniha se mi líbí nejvíc, ale asi je to stále Osvícení, pak taky To, Řbitov zvířat, Temná půle... Když jsme u Řbitovu zvířat, protože nahrávám všechny Kingovy filmy, některé jsou horší, některé lepší, ale uniká mi Řbitov zvířat /pet samatary/ a to jednička. V telce pokud dávají, tak jen dvojku, která už není moc dobrá. Neví někdo, kde jedničku sehnat? Děkuji a taky děkuji za trpělivost číst můj příspěvek. Ale Kinga prostě miluju.
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptySun Nov 23, 2008 7:25 pm

Ahojky, já sem viděla Řbitov zvířat oba díly. Ale už kdysi dávno, docela bych na ně mrkla znovu. Nic méně je nemůžu nikde sehnat. A nejmenoval se ten film Řbitov domácích mazlíčků?
Návrat nahoru Goto down
danapel
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 16
Age : 59
Bydliště : praha 3, Baranova 25
Oblíbená Kingova kniha : Shining
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance
Registration date : 10. 07. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptyTue Nov 25, 2008 7:01 pm

Ahoj Hestian, přesně nevím, v ori¨ginále je to Pet samatary, kniha přeložena s názvem Řbitov domácích zvířat. Viděla jsem oba díly, ten druhý mám na kazetě nahraný, ale první je hrůznější a lepší. Taky si v tom zahrál malou roli King. Ten první díl se mi ale nedaří se¨hnat.
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptyTue Nov 25, 2008 10:07 pm

Jo já bych se na to taky ráda podívala v televizi tobylo jenom jendou. A od tý doby nic:( A právě s tim názvem, sem to hledala na netu a možná že ten film měl trochu pozměněnej název. Proto to možná nemůžu najít.
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptySat Nov 29, 2008 6:58 pm

http://www.dvdr.cz/zbozi_video.php?shop=vi&id_zbozi=3786
Hřbitov domácích zbířátek na DVD
Návrat nahoru Goto down
Luisa-Dona
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 27
Age : 31
Bydliště : Praha
Oblíbená Kingova kniha : Řbitov zviřátek
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 17. 11. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptySun Nov 30, 2008 11:22 pm

knížka je super, moc se mi líbila, ale po shlédnutí filmu nijak netoužím - viděla jsem na youtube půlku traileru a ani sem ho nedokoukala, jak to bylo strašidelný...no mě moc nevadí číst strašidelný knížky, ale ty filmy pak už vidět nemusim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptyWed Dec 24, 2008 1:04 pm

Smile Přeju všem hezké prožití vánočních svátků, bohatého ježíška ( hlavně na knížky:) ) a hodně štěastí do Nového roku.
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptyWed Dec 24, 2008 10:25 pm

Všem přeju bohatého ježíška, co se snad nebude inspirovat romány mistra a nenechá vám pdo stromečkem něco velmi nepříjemného XD
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
danapel
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 16
Age : 59
Bydliště : praha 3, Baranova 25
Oblíbená Kingova kniha : Shining
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance
Registration date : 10. 07. 08

zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga EmptyMon Dec 29, 2008 10:58 am

A já už Vánoce popřát nestihla, a tak přeju pevné zdraví a nervy v novém roce a nám všem at je to hodně bohatý rok na Kinga.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty
PříspěvekPředmět: Re: zdravím všechny příznivce pana Kinga   zdravím všechny příznivce pana Kinga Empty

Návrat nahoru Goto down
 
zdravím všechny příznivce pana Kinga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: O fóru :: Představ se-
Přejdi na: