King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vyšel Kingův životopis

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Vyšel Kingův životopis Empty
PříspěvekPředmět: Vyšel Kingův životopis   Vyšel Kingův životopis EmptyMon Feb 01, 2010 6:07 pm

Vyšla nově Kingova biografie pod názvem Stephen King mistr strachu od autorky Lisy Rogakové!

Popis: Kniha Haunted Heart (Mistr strachu) od Lisy Rogakové je biografií amerického spisovatele Stephena Kinga (nar. 1947), jednoho ze čtenářsky nejúspěšnějších autorů současnosti a bezesporu nejvýznamnějšího představitele žánru hororu a thrilleru vůbec.

Kniha mapuje jak Kingův pestrý život – od raného dětství, přes nuzné spisovatelské začátky, až po současnost – tak monumentální Kingovo dílo, které bylo jednotlivými životními etapami ovlivňováno.

Zároveň pojednává o Kingově vztahu ke své vlastní slávě, k vášnivým fanouškům, k žurnalistům a literárním kritikům a odhaluje jeho rodinné zázemí, koníčky a záliby.

Tato publikace by neměla chybět v knihovně žádného fanouška, který chce nahlédnout do zákulisí knih, kterými Stephen King dobyl svět populární literatury.

Autor: Lisa Rogaková
Stran: 368
Vydal: XYZ
Rok: 2010
Překlad: S03093
Běžná cena: 289,- Kč

Vyšel Kingův životopis S03093

zdroj
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

Vyšel Kingův životopis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyšel Kingův životopis   Vyšel Kingův životopis EmptyTue Apr 27, 2010 6:24 pm

Tak už ji mám, předevčírem jsem ji začala číst a nemůžu se od ní odtrhnout...doporučuji!!!
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Vyšel Kingův životopis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyšel Kingův životopis   Vyšel Kingův životopis EmptyTue Apr 27, 2010 10:17 pm

Přesně tak...mě osobně životopisy moc číst nebaví, ale tohle mě fakt zaujalo a dá se do toho skvěle začíst. Až dočtu, napíšu sem ještě celkový dojem z knížky, ale zatím bych dala za 1 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Sponsored content





Vyšel Kingův životopis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyšel Kingův životopis   Vyšel Kingův životopis Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vyšel Kingův životopis
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Stephen King :: Novinky-
Přejdi na: