King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
leon66
Pomalý mutant
Pomalý mutant
leon66


Poeet p?íspivku : 70
Age : 57
Bydliště : Útulné :-)
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž I. - VII
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 07. 12. 09

Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů   Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů EmptyWed Oct 26, 2011 12:48 pm

Temná Věž 02 - Dlouhá cesta domů (1 - 5 díl
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Dark Tower - Long road home
Jazyk: CZ
Formát dokumentu: JPG
rozlišení 1280x1943


Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů T-FnXC869asQkIRR

Příběh Rolanda, Alaina a Cuthberta pokračuje. Roland přichází o svou lásku, jeho mysl je pohlcena ve sféře nazývané Merlynův Grapefruit. Honí je banda lidí z Hambry v čele z jediným přeživším z Velkých lovců rakví. Podaří se jim zbavit se pronásledovatelů? A kde je Sheemie? Snaha o osvobození Rolandovi duše. Zvládnou to? Ubrání se dalším nástrahám osudu? A co Marten? Snaha o osvobození Rolandovi duše pokračuje. Boj s vlky. Kdo se vrací do hry? A kdo přichází? Konečné osvobození Rolandovy duše. Díky komu? A návrat kam? To vše se stalo v této sérii. Nenechte si ji ujít.

kód:
http://www.ulozto.cz/10758869/dark-tower-2-cz-rar
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů   Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů EmptyFri Jun 01, 2012 12:30 pm

Tak už jsem začala číst taky a za chvilku si Rolanda zamilovala Smile Naposledy jsem četla Zpěv Susanah a u části, kde navštíví samotného Kinga jsem se smála a opravdu bavila. Zas nám ukázal část sebe samého Smile nádhera
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
leon66
Pomalý mutant
Pomalý mutant
leon66


Poeet p?íspivku : 70
Age : 57
Bydliště : Útulné :-)
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž I. - VII
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 07. 12. 09

Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů   Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů EmptyFri Jun 01, 2012 1:50 pm

Navíc se mi ještě líbilo,jak tam sám sebe víceméně shazoval,nedělal ze sebe nějakého hrdinu,ale spíše zbabělce...výborné!
Návrat nahoru Goto down
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů   Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů EmptyThu Nov 29, 2012 2:06 am

DNESKA JSEM SI TO SEHNAL VŠECH PĚT DÍLU V SUPER STAVU DOVEZENÝCH Z USA ZA SMĚŠNÝ PENÍZE,NO JO NO,OBČAS SE ZADAŘÍ,JE TO NAPROSTO SUPER,ANI SE NEDIVÍM KDYŽ SE NA SPOLUPRÁCI PODÍLELI SAMÁ VELKÁ JMÉNA,JINAK SI MYSLÍM ŽE KOMIKSU PODLE DĚL KINGA JEŠTĚ BUDE DOST
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů   Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dark Tower 2 - Temná věž - Dlouhá cesta domů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Literární díla :: Sága Temná věž-
Přejdi na: