King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tommyknockeři

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Tommyknockeři Empty
PříspěvekPředmět: Tommyknockeři   Tommyknockeři EmptyMon Jan 21, 2013 1:24 am

Pokud někdo z vás má a je ve skvělém stavu neváhejte a sem s ní rád ji od vás koupím nebo vyměním za UPLNĚ NOVOU PAVUČINU SNU ty mám dvě
Návrat nahoru Goto down
camel
Nováček
Nováček
camel


Poeet p?íspivku : 4
Age : 46
Bydliště : Praha
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Ralf Roberts
Registration date : 06. 03. 11

Tommyknockeři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tommyknockeři   Tommyknockeři EmptyFri Feb 15, 2013 10:29 pm

roubas napsal:
Pokud někdo z vás má a je ve skvělém stavu neváhejte a sem s ní rád ji od vás koupím nebo vyměním za UPLNĚ NOVOU PAVUČINU SNU ty mám dvě

Když si počkáš,Beta jí vydá v novém:
http://www.dobrovsky.cz/catalog/download/Edicni-Plan-Beta-Dobrovsky_2013-01.pdf
Návrat nahoru Goto down
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Tommyknockeři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tommyknockeři   Tommyknockeři EmptySat Feb 23, 2013 12:18 am

proboha jen to ne,omlouvám se ale nezdílim nadšení z reedice knih natož pak paperbacku,moje sbírka obsahuje jen první vydání,dokonce bych tyhle reedice zakázal a nechal bych vydávat jen nové tituly,lidi by si pak knížek vážili víc a sbírka by měla pro každého King maniaka o to vědčí hodnotu nehledě na to že tyhle reedice jsou finačně výhodné tak akorát pro Betu...jinak knihu už jsem sehnal uplně novou a za super cenu a když koukám kolik bude stát to druhé vydání se nestačí člověk divit
Návrat nahoru Goto down
camel
Nováček
Nováček
camel


Poeet p?íspivku : 4
Age : 46
Bydliště : Praha
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Ralf Roberts
Registration date : 06. 03. 11

Tommyknockeři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tommyknockeři   Tommyknockeři EmptySat Feb 23, 2013 2:38 am

roubas napsal:
proboha jen to ne,omlouvám se ale nezdílim nadšení z reedice knih natož pak paperbacku,moje sbírka obsahuje jen první vydání,dokonce bych tyhle reedice zakázal a nechal bych vydávat jen nové tituly,lidi by si pak knížek vážili víc a sbírka by měla pro každého King maniaka o to vědčí hodnotu nehledě na to že tyhle reedice jsou finačně výhodné tak akorát pro Betu...jinak knihu už jsem sehnal uplně novou a za super cenu a když koukám kolik bude stát to druhé vydání se nestačí člověk divit

To se neomlouvej,jsem stejnej blázen,Kinga kupuju od doby co vyšel Nadaný žák a mám ho komplet v prvním vydání,na druhou stranu chápu Betu,že chce představit Krále nový generaci,která by se k němu jinak nedostala(nepočítám e-knihy-zrůdnost na druhou).
Návrat nahoru Goto down
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Tommyknockeři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tommyknockeři   Tommyknockeři EmptyWed Mar 06, 2013 8:54 pm

jj naprostý souhlas e-knihy nesnášim tak to si rozumíme,já už sbírku dávám dohromady podruhé takže vím moc dobře jaké to je už mít všechny knihy...zminoval jsi knihu Nadaný žák podle mě klenot v každé knihovně,tu knížku zbožnuji...zminuješ tu novou generaci stačí se mrknout na databázi knih a člověk se některým komentářum nestačí divit,já mát třeba načteno i spoustu jiných hororových spisovatelu takže si za svým stojím a mužu s klidem říct že King je pro mě nejlepší..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tommyknockeři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tommyknockeři   Tommyknockeři Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tommyknockeři
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Bazar :: Poptávka-
Přejdi na: