King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nespavost / Insomnia (1994)

Goto down 
+2
Shogin
S1M0NE
6 posters
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Nespavost / Insomnia (1994) Empty
PříspěvekPředmět: Nespavost / Insomnia (1994)   Nespavost / Insomnia (1994) EmptyMon Feb 25, 2008 5:40 pm

Hrdina románu má problémy. V poslední době nemůže spát. Má vidění, ale není si zcela jistý, zda jsou to opravdu halucinace. Nezvykl si ještě, že je vdovcem, a prožívá hrozné časy... A není divu, vždyť děj jednoho z románů Stephena Kinga se odehrává v Derry, malém městečku tak dobře známém všem ctitelům tohoto autora, kde pod klidným povrchem všedního života zuří nemilosrdné síly, strhávající jeho obyvatele do smrtícího víru.

Nespavost / Insomnia (1994) 6266ig6
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Shogin
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Bydliště : Praha-východ, Klecany
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví, Zelená míle, Misery, Řbitov zviřátek, Dlouhý pochod, Nezbytné věci...
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance, Paul Edgecombe, Andy Dufresne, Paul Sheldon, Todd Bowden, Larry Underwood...
Registration date : 10. 10. 08

Nespavost / Insomnia (1994) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nespavost / Insomnia (1994)   Nespavost / Insomnia (1994) EmptyFri Oct 10, 2008 10:55 pm

fantazie, vynikající myšlenka a pointa knihy je úžasná :-)
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Nespavost / Insomnia (1994) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nespavost / Insomnia (1994)   Nespavost / Insomnia (1994) EmptyMon Oct 19, 2009 9:40 pm

Zvláštní pojetí souboje mezi dobrem a zlem. Příjemné nevtíravé postavy, nadpřirozeno Smile docela mi to sedlo, hlavně první polovina knihy, kdy začíná vidět aury a King popisuje a definuje každou barvu i "balónkový provázek" . Strašně zajímavá myšlenka a vlastně jsem jim to i trochu záviděla Smile
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
leon66
Pomalý mutant
Pomalý mutant
leon66


Poeet p?íspivku : 70
Age : 57
Bydliště : Útulné :-)
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž I. - VII
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 07. 12. 09

Nespavost / Insomnia (1994) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nespavost / Insomnia (1994)   Nespavost / Insomnia (1994) EmptyFri Dec 11, 2009 10:48 pm

Na téhle knize si hrozně cením toho,že hlavním hrdinou je chlápek více postarší,ten nápad s tím postupným mládnutím je fakt dobrý,stejně jako "doktůrci" doprovázející nás na poslední cestě.
A jakou barvu má váš balónkový provázek?
Návrat nahoru Goto down
Tygrice
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 4
Age : 44
Bydliště : Opava
Oblíbená Kingova kniha : It
Oblíbená kingova postava : Pennywise
Registration date : 25. 11. 11

Nespavost / Insomnia (1994) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nespavost / Insomnia (1994)   Nespavost / Insomnia (1994) EmptyFri Nov 25, 2011 11:05 pm

U mne Nespavost dostala svemu jmenu , celou noc sem hltala stranku po strance a po moji "bibli" To , je Nespavost moje druha nej kniha ,dost casto se mi stava ze mi pri cteni beha mraz po zadech takovym zpusobem ze mi cvakaji zuby zimou, nehlede k tomu ze nevnimam co se kolem deje + pri zacteni se dokonce obcas rozkousu zalozku Very Happy ,proste tahle knizka chytla a uz nepustila.
Návrat nahoru Goto down
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Nespavost / Insomnia (1994) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nespavost / Insomnia (1994)   Nespavost / Insomnia (1994) EmptyTue Dec 04, 2012 12:49 am

před lety jsem nedočetl protože jsem jí měl pučenou s knihovny neměl jsem nák časík ale chybělo mi asi posledních 30 stránek,pak jsem jí dostal ale to už jsem měl rozečtené jiné,pak jsem jí někomu střelil no a ted jí mam zamluvenou v jednom antiku naštěstí první vydání tak jí snad konečně dočtu,takové malé prokletí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nespavost / Insomnia (1994) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nespavost / Insomnia (1994)   Nespavost / Insomnia (1994) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nespavost / Insomnia (1994)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Literární díla :: Knihy-
Přejdi na: