King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)

Goto down 
+8
Shogin
Něma
ppetruss
Marci
karinga
Tomáš Potůček
h.kyliankova@seznam.cz
S1M0NE
12 posters
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptySat Mar 01, 2008 4:08 pm

Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trista McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox (s číslem 36 Gordon na zádech) a hrála si s panenkou Monou. V půl jedenácté zabloudila v lese. V jedenáct se snažila nepodléhat panice, snažila se neříkat si "Tohle je vážné, tohle je moc vážné". Snažila se nemyslet na to, že když se lidé ztratí v lese, někdy se jim může něco stát...

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) 892xl4
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
h.kyliankova@seznam.cz
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 10
Age : 30
Bydliště : Žatec
Oblíbená Kingova kniha : Carrie, To, Řbitov, Cujo, Temná věž....
Oblíbená kingova postava : Cage, Danny, Beverly
Registration date : 10. 03. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptyMon Mar 10, 2008 8:38 pm

Tuhle knížku sem četla a je úplně pecková, když si to představíš... Devíti letá holka a jak to zvládla v tom lese a úplně sama.. Fakt mazec! Doporučuju pokud se chcete trochu uklidnit po něčem ostřejším!
Návrat nahoru Goto down
Tomáš Potůček
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 1
Age : 43
Bydliště : Kojetice 37,okres Mělník
Oblíbená Kingova kniha : Beznaděj,Prokletí Salemu,Mrtvá zóna
Oblíbená kingova postava : John Smith
Registration date : 15. 03. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptySat Mar 15, 2008 8:10 pm

Souhlasím s tebou,kniha je fakt mazec.Jako uklidňující mi ale moc nepřipadá.V některých pasážích jsem se i bál,jelikož jsem ji četl dlouho do noci.Myslím,že se jedná o kingovu knihu do jejíhož děje se dokážete skvěle ponořit.Jako byste vy sami byli v onom temném lese.Má perfektní atmosféru.Malé Trishe jsem fandil a naštěstí to dobře dopadlo.Také mohu každému jenom doporučit.Ahoj.
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptyFri Oct 10, 2008 10:31 pm

Krásnej obal a ze začátku zajímavý, ale pak jsem se v tom stereotipu začala pozvolna ztrácet. Jedna z fakt mála jeho knih, kterou bych už znovu neotevřela.
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
Marci
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 8
Age : 39
Bydliště : Seifrtova 745, 73961 Třinec
Oblíbená Kingova kniha : Všechno je definitivní
Oblíbená kingova postava : Annie - Misery
Registration date : 21. 10. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptyFri Oct 24, 2008 11:09 am

Sama jsem zvědavá jaká kniha bude, včera mi dorazila poštou a i když už je to pravda starší kniha moc se na ní těším. Vybírala jsem podle obsahu a tak doufám, že jí přečtu jako nic. Obal je taky úžasný. Jdu teda číst a pak Vám sdělím své dojmy...
Návrat nahoru Goto down
ppetruss
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 6
Age : 34
Bydliště : třinec 6
Oblíbená Kingova kniha : Prokletí Salemu, Misery, Dlouhý pochod
Oblíbená kingova postava : všechny :)
Registration date : 16. 07. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptySat Oct 25, 2008 5:22 pm

Taky jsem ji už četla je to podle mě jedna z mála jeho knih která končí dobře Very Happy ....
Návrat nahoru Goto down
Něma
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 13
Age : 37
Bydliště : Salem´s Lot
Oblíbená Kingova kniha : TO
Oblíbená kingova postava : Ben Mars
Registration date : 28. 10. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptyTue Oct 28, 2008 7:05 pm

Bezva knížka, jako jsem se úplně vžil do kůže tý malý holky. Nepříjde mi to vůbec strašidelné ale je to dobrý psycho.Prostě salší skvělá knížka od Kinga.
Návrat nahoru Goto down
Shogin
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Bydliště : Praha-východ, Klecany
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví, Zelená míle, Misery, Řbitov zviřátek, Dlouhý pochod, Nezbytné věci...
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance, Paul Edgecombe, Andy Dufresne, Paul Sheldon, Todd Bowden, Larry Underwood...
Registration date : 10. 10. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptyMon Nov 10, 2008 9:50 pm

kniha sice dobrá, ale podruhé (stejně jako karinga ;-)) bych jí už neotevřel. Jedna z nejslabších knih, které jsem od Kinga zatím četl. Ale za přečtení samozřejmě stojí :-) Jinak obal vyjímečně od Bety povedený...
Návrat nahoru Goto down
andy666
Pomalý mutant
Pomalý mutant
andy666


Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Bydliště : Lučenec - Slovenska republika
Oblíbená Kingova kniha : Prokletí Salemu, Nezbytné věci, Nočná smena, Mlha, Beznaděj
Oblíbená kingova postava : George Stark
Registration date : 15. 11. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptyTue Nov 18, 2008 8:30 pm

je to taká voľnejšia "kingovka", ale pri konci som bol dojatý, ako sa to malej podarilo ukončiť.
Návrat nahoru Goto down
Mech
Nováček
Nováček
Mech


Poeet p?íspivku : 12
Age : 39
Bydliště : Rokytnice
Oblíbená Kingova kniha : Řbitov zviřátek
Oblíbená kingova postava : Arnie Cunningham
Registration date : 09. 03. 08

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptyFri Jan 09, 2009 9:36 pm

No knížku sem dočetl ale fakt to není nic co bych četl znovu. Prostě mi nesedí...
Návrat nahoru Goto down
bombadil
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 33
Age : 49
Bydliště : CZ
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž
Oblíbená kingova postava : Roland z Gileadu
Registration date : 15. 06. 09

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptyTue Jun 16, 2009 10:10 am

Spíše povídka ze sborníku, ale napínavý a místy strašidelný příběh, ve kterém jsem hlavní hrdince celou dobu držel palce a fandil jí, ať dokáže překonat nástrahy "nepřátelského" lesa Smile
Návrat nahoru Goto down
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) EmptySat Dec 08, 2012 11:38 pm

SOUHLASÍM JAKO POVÍDKA BY URČITĚ BYLA JEDNA Z TĚCH LÉPE HODNOCENÝCH NA ROMÁN JE TO MÁLO ALE ZAČNETE ČÍST A ZA PÁR HODIN JSTE NA KONCI,TEN A TO SE MNOU SOUHLASÍ URČITĚ VÍC FANOUŠKU JE NEJSLABŠÍ ČÁST TOHOHLE DÍLA,STEJNĚ JAKO DRAČÍ OČI BYLA URČENÁ PRO KINGOVU DCERKU A VĚNOVANÁ HRÁČI BOSTON RED SOX-KINGOVU OBLÍBENÉMU BASEBALLOVÉMU TÝMU
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)   Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Holčička, která měla ráda Toma Gordona / The Girl who loved Tom Gordon (1999)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Literární díla :: Knihy-
Přejdi na: