King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rostlina / The Plant (2000)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Rostlina / The Plant (2000) Empty
PříspěvekPředmět: Rostlina / The Plant (2000)   Rostlina / The Plant (2000) EmptySat Mar 01, 2008 4:14 pm

článek z idnes.cz:
Stephen King přichází na chuť internetovým knihám


Po úspěchu první elektronické knihy publikované letos v březnu na internetové síti přichází americký bestsellerový spisovatel Stephen King s dalším internetovým experimentem, jehož případný úspěch může vyřadit ze hry vydavatele jako prostředníka mezi spisovatelem a čtenářem.

King totiž na své internetové stránce www.stephenking.com umístí první kapitolu nového románu The Plant (Rostlina) a nechá ji volně přístupnou s tím, že zájemce zaplatí za stažení dobrovolně jeden dolar. Pokud tak učiní alespoň tři čtvrtiny internetových čtenářů, připojí spisovatel další část románu, v opačném případě spisovatel stránku "vypne", uvedl deník The Washington Post.

Díky přímému kontaktu s čtenářem obejde King svého dosavadního vydavatele, společnost Simon & Schuster, která mu pomohla s jeho první internetovou knihou nazvanou Riding the Bullet (Jízda na kulce). Ta překonala prodejní rekordy a měla ukázat, zda lidé přistoupí na "nepapírovou" podobu knihy. "Milí přátelé, máme šanci stát se nejhorší noční můrou vydavatelů. Vy, kdo víte o internetu více než já, neříkejte, že není možné, aby se věc nepodařila. Můj účetní a finančník ... říká, že to vyjde. Nejsem si jist. Vím jen, že mám dobrý příběh a pokud mi budete platit, budu vyprávět," uvedl King na internetové stránce.

Komentátoři jako obvykle doporučují ostražitost, protože není jasné, zda pozornost přitáhne skutečně elektronická podoba knihy, nebo spíše jméno autora, jehož romány se udržují neustále na předních příčkách žebříčků popularity.

Rostlina / The Plant (2000) Planthe1
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Rostlina / The Plant (2000) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rostlina / The Plant (2000)   Rostlina / The Plant (2000) EmptyTue Apr 28, 2009 9:47 pm

Tak jsem se pustila do The Plat v angličtině, zatím jsem přelouskala asi tři stránky ale každé třetí slovíčko musim lovit ve slovníku takže počtení nic moc Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Rostlina / The Plant (2000) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rostlina / The Plant (2000)   Rostlina / The Plant (2000) EmptyWed Apr 29, 2009 1:43 pm

Zkus si psát někde bokem překlad a pak si to přečíst znovu přeložené Smile. Jak je to vlastně dlouhé?
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Rostlina / The Plant (2000) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rostlina / The Plant (2000)   Rostlina / The Plant (2000) EmptyWed Apr 29, 2009 3:48 pm

jo to dělám ale některé věty mi nedávají smysl ani se slovníkem :-( ale zatím to jakš takš jde. mám staženou jen první část a ta má 20 stránek, celkem jsou asi 4 části
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Rostlina / The Plant (2000) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rostlina / The Plant (2000)   Rostlina / The Plant (2000) EmptyThu Dec 06, 2012 7:54 pm

ČAGOS LIDI DOBRÁ ZPRÁVA KÁMOŠKA MI ROSTLINU PŘELOŽILA TRVALO JÍ TO JEN ČTYŘI HODKY TAKŽE KDO MÁ ZÁJEM NAPIŠTE A JÁ MU JÍ ZÍTRA POŠLU NA E MAIL,JEN PRO OPRAVDOVĚ FANDY KTERÝM TO UDĚLÁ RADOST Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rostlina / The Plant (2000) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rostlina / The Plant (2000)   Rostlina / The Plant (2000) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rostlina / The Plant (2000)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Literární díla :: Knihy-
Přejdi na: