King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?

Goto down 
+12
ppetruss
licona
Marci
karinga
Shogin
hestian
Dana
beatbastard
April
roxetak
h.kyliankova@seznam.cz
S1M0NE
16 posters
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyWed Mar 05, 2008 1:02 am

Tentokrát na vás chci vyzvědět jak jste se vlastně ke Kingovi dostali a jaká byla vaše první knihy kteoru jste od něj přečetli Question Question Question


Naposledy upravil S1M0NE dne Sat Nov 22, 2008 1:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyWed Mar 05, 2008 1:05 am

Já jsem jako první četla Misery na kterou jsem nějak náhodou narazila v knihovně. Knížka mě maximálně bavila a hned po přečtení jsem bažila po dalších Kingovo knihách. Každá další mi pak vždycky přišla ještě o něco lepší a vždy v něčem originální. Prostě tak mé chytla Kingománie. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
h.kyliankova@seznam.cz
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 10
Age : 30
Bydliště : Žatec
Oblíbená Kingova kniha : Carrie, To, Řbitov, Cujo, Temná věž....
Oblíbená kingova postava : Cage, Danny, Beverly
Registration date : 10. 03. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyMon Mar 10, 2008 8:47 pm

Jako první jsem četla Řbitov zviřátek, protože mi to doporučila kámoška a já se do Kinga naprosto zamilovala. Teď se už asi rok snažím obohacovat svoji knihovnu:)
Návrat nahoru Goto down
roxetak
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roxetak


Poeet p?íspivku : 28
Age : 47
Bydliště : Precin
Oblíbená Kingova kniha : Draci oci, Podpalacka, Zelena Mila, Vykupenie z veznice Shawshank
Oblíbená kingova postava : Drobcek
Registration date : 05. 03. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyWed Mar 12, 2008 5:27 pm

Ja som si len zobral z kniznicne mojich rodicov Podpalacku a uz som neodolal, potom to uz islo Carrie, Cujo, Running Man ...... az teraz som skoncil pri Zelenej mily a mam uz slusnu zbierku, ktora zabera jednu celu a pomaly uz zacina expandovat do druhej polici. What a Face
Návrat nahoru Goto down
http://www.vcelar.wz.cz
April
Nováček
Nováček
April


Poeet p?íspivku : 6
Age : 46
Bydliště : Praha
Oblíbená Kingova kniha : Černý dům
Oblíbená kingova postava : svým zůsobem každá
Registration date : 13. 03. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyThu Mar 13, 2008 9:45 pm

Osvícení, narazila jsem na něj v knihkupectví dole na Václaváku před ... no skoro 12ti lety ... a pak už to jelo v podstatě samo, když člověk Kingovi propadne, touží po další knížce jen co zaklapne tu předchozí.
Těším se, až někdy po finálním přestěhování budu moct svojí sbírku konečně vystavit do zasklené vitríny, kterou si pořídím speciálně na tyhle knížky, a naprosto úchylně se budu kochat pouhým pohledem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
beatbastard
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 2
Age : 37
Bydliště : Kosice
Oblíbená Kingova kniha : Different Seasons
Oblíbená kingova postava : .....
Registration date : 10. 05. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptySat May 10, 2008 10:32 pm

U mna to bola nahoda, meno Stephen King u mna vzbudzovalo skor odpor z dvoch dovodov. Za prve, fantasy, horory a spol. velmi nemusim. Za druhe, vsetko co je popularne a oblubene je zvacsa aj na prd, hudba filmy atd. Jedno leto som ale v kniznici narazil na titul so zaujimavym nazvom "Podpalacka". Riskol som to a bola to laska na prve precitanie. Potom u mna zavladlo kingovske obdobie kedze som mal co dohanat.


P.S. : April, na tom opravdu neni nic uchylniho Smile)
Návrat nahoru Goto down
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyTue Jun 17, 2008 11:50 am

Vždy jsem víc tíhla k hororu a na 12. narozeniny jsem dostala malou utlou knížečku - Hodina děsu. Tehdy jsem pochopila asi jen povídku Prám...
V místní knihovně se mi potom do rukou dostalo Prokletí Salemu a ta mě už chytla a začala jsem se pídít a zajímat o jeho dílo..doma mám od něj zhruba 45 knih, ale starší kousky chybí a doufám, že dotisků se jednou dočkám..
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptySat Jul 05, 2008 9:21 pm

Na Kinga jsem narazila náhodou v knihovně. Měla jsem takové čtivé období a často jsem chodila do knihovny. Zkoušela jsem spousty autorů. Musim říct, že málou kterou knihu jsem dočetla dokonce. Až jsem narazila na Kinga knížku Pistolník. Ta mě velice zaujala. Pak jsem si od něj půjčila ještě několik knih. Mrzí mě, že jsem se začla věnovat jiným věcem a od čtení jsem opustila. Naštěstí sem se opět vrátila a dala jsem se do sbírání kingových děl.
Návrat nahoru Goto down
Shogin
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Bydliště : Praha-východ, Klecany
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví, Zelená míle, Misery, Řbitov zviřátek, Dlouhý pochod, Nezbytné věci...
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance, Paul Edgecombe, Andy Dufresne, Paul Sheldon, Todd Bowden, Larry Underwood...
Registration date : 10. 10. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyFri Oct 10, 2008 10:34 pm

na Kinga jsem narazil v knihkupectví s mámou, když jsme vyhledávali horror, který bych si přečetl :-) máma mi říkala, že četla Osvícení a že to prý bylo parádní a dost se bála, tak mě dovedla ke Stephenu Kingovi a já si vybral Carrie, mno a od té doby ho naprosto miluju, zatím jsem přečetl 19 knih od něj...
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptySun Oct 12, 2008 4:09 pm

Já chodila hrozně moc do knihovny. Mohlo mi být tak 13 a pořád jsem četla všemožný knížky a vždycky když jsem šla do beletrie, koukala jsem na celý ty dvě police S. Kinga, co tam mají. Chodila jsem kolem snad každej týden, co jsem tam byla a nakonec se mi do ruky dostaly Dračí oči a pak Carrie. Knihovnice mi to jako malý holčičce samozřejmě nechtěla půjčovat a vždycky když jsem odcházela, vzdělovala mi, že mi tu knížku sice dá, ale příště at si chodím do dětskýho oddělení..
Teď mám celý ty dvě dlouhý police přečtený a chodím do jiný knihovny, abych mohla číst další jeho knížky:)
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
Marci
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 8
Age : 39
Bydliště : Seifrtova 745, 73961 Třinec
Oblíbená Kingova kniha : Všechno je definitivní
Oblíbená kingova postava : Annie - Misery
Registration date : 21. 10. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyTue Oct 21, 2008 11:50 am

Já jsem čistě náhodou viděla Misery v TV...dost holduji hororům a zaujalo mě to natolik, že jsem asi po týdnu, když se mi to rozleželo v hlavě šla do knihovny a půjčila si knihu a znovu Misery. Bylo mi snad kolem 14 ale musím říct,že v tomhle případě se mi film v některých scénách líbil více než kniha. Pak už to bylo ráz na ráz. Všichni věděli, že čtu Kinga a tak se vytvořila malá sbírka, kterou mám doma. Zbytek obstarala knihovna. Smile
Návrat nahoru Goto down
licona
Nováček
Nováček
licona


Poeet p?íspivku : 5
Age : 34
Bydliště : Slovensko
Oblíbená Kingova kniha : It
Oblíbená kingova postava : Richie Tozier :)
Registration date : 21. 04. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyWed Oct 22, 2008 9:49 pm

Mala som 16 a prežívala som trochu ťažšie obdobie, tak som trochu viac hrabala v knihách v knižnici, aby som unikla všetkým tým veciam, čo sa na mňa valili zo všetkých strán... A tak som narazila na knihu Pavučina snov a tá ma absolútne očarila a neskutočne mi pomohla Smile
Návrat nahoru Goto down
ppetruss
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 6
Age : 34
Bydliště : třinec 6
Oblíbená Kingova kniha : Prokletí Salemu, Misery, Dlouhý pochod
Oblíbená kingova postava : všechny :)
Registration date : 16. 07. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptySat Oct 25, 2008 5:26 pm

Já jsem na něho narazila, když mi spolužačka ze třídu půjčila Prokletí Salemu.... a ta knížka mě totálně dostala... pak jsem si od ní půjčila Misery..... a tak to šlo pořád ... dál a dál Very Happy
Návrat nahoru Goto down
andy666
Pomalý mutant
Pomalý mutant
andy666


Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Bydliště : Lučenec - Slovenska republika
Oblíbená Kingova kniha : Prokletí Salemu, Nezbytné věci, Nočná smena, Mlha, Beznaděj
Oblíbená kingova postava : George Stark
Registration date : 15. 11. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyTue Nov 18, 2008 9:34 pm

prvú vec od Kinga som čítal poviedku Langolieri - v ČR - Časožrouti. ako 12-ročný som ju začal chápať až niekde pri konci.
potom sa mi dostala do rúk zbierka poviedok u nás vyšla ako Nočná smena - a boli tam poviedky Mangeľ, Bubák, Jerusalem´s Lot, Kukuričné deti a ostatné fakt hororové poviedky

Odvtedy viem, že King znamená Kráľ king
Návrat nahoru Goto down
Luisa-Dona
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 27
Age : 31
Bydliště : Praha
Oblíbená Kingova kniha : Řbitov zviřátek
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 17. 11. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyFri Nov 21, 2008 11:43 pm

já se ke Kingovi dostala podle mého názoru celkem zajímavě :-)
asi před dvěma roky jsme četla od Jefferyho Deavera nějakou povídkovou knížku - směsku od těch nejlepších autorů a úplně nejlepší z tý knížka byla povídka s názvem Nekuřáci a.s. od nějakýho Kinga :-) a pak se mi líbily ještě nějaký povídky, tak jsem si zapsala autory na papír, že si najdu nějaký jejich knížky v knihovně. papír jsem ovšem samozřejmě zapomněla doma a jediný jméno, co sem si pamatovala bylo Stephen King. tal jsem si pujcila malou Holčičku, která měla ráda Toma Gordona a postupně jsme se uplně přepla na Kinga a už dva roky ho tak postupně celýho čtu, kupuju knížky a tak :-) jsem fakt ráda, že jsem se k němu dostala...
Návrat nahoru Goto down
bombadil
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 33
Age : 49
Bydliště : CZ
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž
Oblíbená kingova postava : Roland z Gileadu
Registration date : 15. 06. 09

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyTue Jun 16, 2009 5:44 pm

Asi Misery nebo Carrie, víceméně náhoda, možná mi to někdo doporučil, je to už hodně dávno ...
Návrat nahoru Goto down
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyThu Jul 09, 2009 3:19 am

já už se s kingem asi narodil jsem schopnej přečíst knížku za den pokud to není 600 ti stránková bichle jako malej jsem koukal na to,tommyknokery,řbitov zvířatek,kukuřičné děti atd teta mi to vozila s ameriky,první kniha asi mrtvá zona,řbitov zvířatek
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyMon Feb 15, 2010 1:50 am

tak to jsi byl teda na kingovi doslova odkojenej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? EmptyThu Nov 29, 2012 3:11 am

JO TAKY SI POMATUJI ŽE JSEM V 7 LETECH KOUKAL NA NÁKLADÁKY A HROZNĚ MOC SE MI TO LÍBILO DNESKA KDYŽ SE NA TO MRKNU TAK SE MUSÍM SMÁT ALE ZASE PAN KING SI TO SÁM REŽÍROVAL A TO SE MUSÍ OCENIT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?   Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste se seznámili s Kingovo tvorbou?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Zapoj se :: Ankety-
Přejdi na: