King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptyTue Aug 05, 2008 6:41 pm

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! 1507 Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! 1505 Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! 1506 Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! 1509

To

Řbitov zvířátek

Prokletí Salemu

Svědectví

A nakonec nejnovější kingova Kniha vyjde i kunečně u nás, takže v listopadu 08 se můžeme těšit na Ostrov Duma key

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! 1508

Tak co na to říkáte? Já myslím, že BETA se snaží udělat Kingovcům radost a docela se jí to daří. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptyTue Aug 05, 2008 7:03 pm

Shocked tak to je pěkný, ještě by mohli vydat znova nespavost.
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptyTue Aug 05, 2008 7:11 pm

to jo, snad se jí taky dočkáme, protože tu já nemůžu nikde sehnat. Z knihovny zmizela a na netu se dá sice koupit ale za hrozný peníze.
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptyWed Aug 06, 2008 1:39 pm

Je to úžasné! Líbí se mi i přebaly těch knih..i když Laser se svými malovanými obrazky na černém pozadí je nepřekonatelný Cool
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptyWed Aug 06, 2008 6:41 pm

Cool jj ty obaly od Laseru jsou krásný, mam ale jenom jednu od nich Sad No ale aspon že je to nově vydaný a ty obaly jsou taky pěkný. S tou nespavostí, já sem jí viděla taky jenom na aukru a bud se prodávat ještě s dalšíma knížkama nebo pod 500 nejde Sad Snad nás potěší příští rok a vydaj jí.
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptyFri Aug 08, 2008 12:59 pm

souhlasím s vámi obálky od Laseru se mi taky moc líbí, halvně třeba svědectví. Very Happy Sem zvědavá jakou obálku mu udělají ted s tím novým vydáním nebo že by nechaly tu americkou? No tomu bych moc nevěřila. Jinak TADY už si můžete koupit nové vydání Řbitova. Co mě dost zklamalo je to, že to vydali s měkkými deskami...to mi nepřijde praktický. Ale zas o to je nižší cena - 159 korun je podle mě dost dobrá cena. Smile


Naposledy upravil S1M0NE dne Sat Oct 11, 2008 11:57 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptyFri Aug 08, 2008 3:46 pm

Svědectví, souhlasím....ten muž na obálce je fascinující, myslím, že je to Larry Underwood, ale když ho vidím, pokaždé mě napadne Stuart Smile
Návrat nahoru Goto down
Shogin
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Bydliště : Praha-východ, Klecany
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví, Zelená míle, Misery, Řbitov zviřátek, Dlouhý pochod, Nezbytné věci...
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance, Paul Edgecombe, Andy Dufresne, Paul Sheldon, Todd Bowden, Larry Underwood...
Registration date : 10. 10. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 12:06 am

Tak na Duma Key se moooc těším :-) jinak nové vydání Řbitovu zviřátek mám už doma...
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 10:00 am

Ten Řbitov zvířátek a Prokletí je fakt hodně povedenej obal. Ta knížka by mě děsila, jenom kdyby ležela na polici u postele..
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 11:57 am

Příští měsíc už by měl vyjít Ostrov Duma Key, jsem na to opravdu zvědavá. Už se nemůžu dočkat! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 7:46 pm

Tak jsem v knihkupectví potkala Duma Key - v angličtině..to je vtip??
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 8:40 pm

já sem ho taky viděla v angličtině v jednom knihkupectví as před měsícem
Návrat nahoru Goto down
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 8:43 pm

PROČ???? Myslíte, že bude přeložena..? Nevšimla jsem si nakladatelství, byla to Beta?
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 8:48 pm

nene beta to nebyla, měla takovej červenej obal se zlatým písmem . Myslim si že sem přišel orginál a od bety v češtině to vyjde v listopadu
Návrat nahoru Goto down
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 8:55 pm

Někde jsem četla, že pro ne úplně zdatné angličtináře je vynikající originál Holčička, která měla ráda Tomyho Gordona, doporučuje se, má omezený počet slovíček a celkově je psána jednoduše...na Dumu si ale raději počkám :-)
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptySat Oct 11, 2008 8:57 pm

Smile já sem viděla zjednodušeně napsanou Misery a i tak sem louskala jednu stránku asi hodinu Laughing
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! EmptyTue Oct 14, 2008 5:34 pm

Dneska sem za výlohou viděla poprvé new vydání Kingova svědectví. Musím fakt uznat, že se mi mnohem víc líbí původní přebal od Laseru. Ale zase je to jen věc názoru.
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
Sponsored content





Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!   Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Beta chystá nová vydání hned několika Kingových knih!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Stephen King :: Novinky-
Přejdi na: