King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Puls / Cell (2006)

Goto down 
+8
bombadil
andy666
Dana
Kanuska
karinga
Shogin
licona
S1M0NE
12 posters
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySat Mar 01, 2008 4:26 pm

Civilizace sklouzla po krvavé stopě do dalšího období temna, což možná někoho nepřekvapí, ale stalo se to takovou rychlostí, jakou nepředvídali ani největší škarohlídi mezi futurology. Bylo 1. října, Bůh dlel na nebesích, burza prosperovala a většina letadel létala načas. Za čtrnáct dní však nebe opět patřilo ptákům a bursa se stala vzpomínkou. Příčinou zkázy je jakýsi jev, kterému se začne říkat Puls, a ten se šíří mobilním telefonem. Několik zoufalců, kteří přežili, se najednou ocitne v černočerném civilizačním temnu, plném násilí a chaosu. Kdekdo má mobil. A kdo ho nemá?
Nový strhující román Stephena Kinga nejenže pokládá zásadní otázku: „A teď už mě slyšíte?" Rovněž na ni brutálně odpovídá.

Puls / Cell (2006) 7433ya4
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
licona
Nováček
Nováček
licona


Poeet p?íspivku : 5
Age : 34
Bydliště : Slovensko
Oblíbená Kingova kniha : It
Oblíbená kingova postava : Richie Tozier :)
Registration date : 21. 04. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyMon Apr 21, 2008 11:14 pm

Túto knihu som dočítala nedávno. Odvtedy si mobil vypínam aspoň na noc... Smile
Návrat nahoru Goto down
Shogin
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Bydliště : Praha-východ, Klecany
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví, Zelená míle, Misery, Řbitov zviřátek, Dlouhý pochod, Nezbytné věci...
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance, Paul Edgecombe, Andy Dufresne, Paul Sheldon, Todd Bowden, Larry Underwood...
Registration date : 10. 10. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyFri Oct 10, 2008 10:28 pm

taková jiná verze Svědectví :-) však konec je od Svědectví dosti odlišný :-D jinak povedená kniha :-)
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyThu Feb 19, 2009 9:31 pm

Dneska sem ji dočetla (napodruhé). Začátek se samá akce a nenechá vás vydechnout, což se mi moc líbilo. Nejvíc mi utkvěla v paměti část, kdy byli u Toma doma a ta pasáž byla hafo povedená. Jinak typický Kingovský konec a já nwm jak to dopadlo!!! VRR XD
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
Kanuska
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 38
Age : 41
Bydliště : Hodonín
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Tom Cullen
Registration date : 07. 01. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyFri Feb 20, 2009 6:45 pm

Prý, by se měl začít natáčet letos film dle Pulsu - jen mám strach jestli nepůjde o velkou bééčkovinu jako se to povedlo např. u pavučiny snů Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySat Feb 21, 2009 7:54 pm

Jej tak to ti musím říct, že zrovna pavučina snů patří mezi moje hodně oblíbené(tedy spíš její první polovina:) ), mě osobnš se nelíbil nadaný žák, ale o tom jinde. Nejspíš bude hodně záležet na tom, kdo se ujme režije a taky na ztvárnění hlavních postav Smile necháme se překvapit
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
Kanuska
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 38
Age : 41
Bydliště : Hodonín
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Tom Cullen
Registration date : 07. 01. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySun Feb 22, 2009 4:21 pm

Jediné co vím, že Cell bude natáčet Eli Roth - ten komu se líbil Hostel bude asi nadšen. Já osobně jsem z tohodle docela v rozpacích, ale musím se přiznat že jsem i zvědavější jak se s tím popere.
Návrat nahoru Goto down
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySat Mar 07, 2009 12:51 am

V půjčovnách je k dostání film Puls, ale obávám se, že si tvůrci vypůjčili jen ten nápad, banda teenagrů opravdu v téhle knize nefiguruje!
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySat Mar 07, 2009 10:17 pm

Jo sem myslím viděla, ale tam sou nějací napolo duchové nebo co, ale tak zákld to má podobný, protože ty lidi zmutovali pomocí nějakýho radiovýho sygnálu a vím že hl. hrdinové uprchli do hor, kde nebyl signál. Ale jinak se to hodně lišilo.
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
Kanuska
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 38
Age : 41
Bydliště : Hodonín
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Tom Cullen
Registration date : 07. 01. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySat Mar 07, 2009 11:23 pm

Jde o Pulls z roku 2006. Což je rok kdy myslím vyšel i Pulls kinga, ne? Možná jde jen o náhodu a s Kingem nemá nic společného - Pulse je natočený jako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Doufám, že ten Pulls co se má teprve natáčet podle Kinga bude lepší kvality.
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySun Mar 08, 2009 2:18 pm

No bude to asi ještě zajímavý, ale řekla bych že tohle se taky inspirovalo
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
andy666
Pomalý mutant
Pomalý mutant
andy666


Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Bydliště : Lučenec - Slovenska republika
Oblíbená Kingova kniha : Prokletí Salemu, Nezbytné věci, Nočná smena, Mlha, Beznaděj
Oblíbená kingova postava : George Stark
Registration date : 15. 11. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyWed Mar 11, 2009 8:38 pm

Mal som iné očakávania, hlavne po prvých stranách, kde sa dej naplno rozbehol a potom sa to ubralo iným smerom. Napríklad v Prokletí Salemu sa ľudia tiež "pozmenili", ale tam bol dej zaujímavejší. Ale aj tak chválim Kinga, za vydarené momenty, ktoré boli v tejto knihe Wink
Návrat nahoru Goto down
bombadil
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 33
Age : 49
Bydliště : CZ
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž
Oblíbená kingova postava : Roland z Gileadu
Registration date : 15. 06. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyMon Jun 15, 2009 5:02 pm

Tak to je asi první kniha od SK, která mě tak úplně nechytla - ne že by se mi nelíbila, některé momenty velmi zajímavé, ale celkově spíše průměr.
No uvidíme, dám jí časem druhou šanci Smile
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyMon Jun 15, 2009 9:25 pm

bombadil napsal:
Tak to je asi první kniha od SK, která mě tak úplně nechytla - ne že by se mi nelíbila, některé momenty velmi zajímavé, ale celkově spíše průměr.
No uvidíme, dám jí časem druhou šanci Smile


Hehe zkus Holčičku,která měla ráda Toma Gordona (to je teprve průměr)...
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
bombadil
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 33
Age : 49
Bydliště : CZ
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž
Oblíbená kingova postava : Roland z Gileadu
Registration date : 15. 06. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyTue Jun 16, 2009 8:40 am

karinga napsal:
bombadil napsal:
Tak to je asi první kniha od SK, která mě tak úplně nechytla - ne že by se mi nelíbila, některé momenty velmi zajímavé, ale celkově spíše průměr.
No uvidíme, dám jí časem druhou šanci Smile


Hehe zkus Holčičku,která měla ráda Toma Gordona (to je teprve průměr)...

Četl jsem, je to spíš jedna z povídek, tak to i beru a taková je i kvalita, mělo to vyjít ve sborníku s ostatními povídkami.
Návrat nahoru Goto down
oknaj
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 30
Age : 37
Bydliště : slovakia
Oblíbená Kingova kniha : poviem, až keď prečítam všetky
Oblíbená kingova postava : Pennywisse, Roland
Registration date : 28. 07. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyFri Aug 21, 2009 1:24 pm

No takže musím povedať, že toto je naozaj slabšie dielo. Začiatok to má veľmi rychlý a na prvú mŕtvolu tu nemusíte čakať 250 strán ale je hneď na prvej. King sa tu veľmi neobťažuje rozpísať hĺbku jednotlivých postáv a radšej ich nechá prechádzať z jedného bodu do druhého. Takže napínavé chvíle,ktoré vtiahnu do deja striedajú tie nudné a tých je podľa mňa viac. Radšej to mal napísať ako poviedku a nie ako román /i keď nieje veľmi dlhý/. Koniec je typický kingovský a ako to dopadne je vlastne na Vás a vašej fantázii. Túto knihu beriem ako oddychovku pred Duma Key a doporučujem tím,ktorí s Kráľom začínajú. Za mňa 50%.
Návrat nahoru Goto down
Kanuska
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 38
Age : 41
Bydliště : Hodonín
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Tom Cullen
Registration date : 07. 01. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySat Aug 22, 2009 10:05 pm

Jo takhle kniha je hodně rozporuplná... ale i tak patří mezi moje oblíbené.. Na jednu stranu mi hodně chybělo rozepsání postav a "jejich příběhů".. na druhou stranu.. kdyby se o tom víc rozepsal nevyčítali bychom mu, že napsal Svědectví trochu jinak?
Návrat nahoru Goto down
leon66
Pomalý mutant
Pomalý mutant
leon66


Poeet p?íspivku : 70
Age : 57
Bydliště : Útulné :-)
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž I. - VII
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 07. 12. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyMon May 31, 2010 12:05 pm

Dana napsal:
V půjčovnách je k dostání film Puls, ale obávám se, že si tvůrci vypůjčili jen ten nápad, banda teenagrů opravdu v téhle knize nefiguruje!

A co když to bylo přesně naopak?Mě ta kniha nepříjde obzvlášť povedená,starej Steven to není...že by Kingovi docházely nápady? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Tygrice
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 4
Age : 44
Bydliště : Opava
Oblíbená Kingova kniha : It
Oblíbená kingova postava : Pennywise
Registration date : 25. 11. 11

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptyFri Nov 25, 2011 10:57 pm

Já sem Puls přečetla během jednoho dne a mi se třeba dost libil ... krom toho konce no, tam sem byla trosku nervozni že nevím jak to vlastně dopadlo Very Happy ... pokud jde o film Puls videla jsem všechny tři , hned na začatku prvniho filmu mi došlo že to z Kingem nemá nic společného ale jdyž už tak aspon ten prvni film jako horor ujde
Návrat nahoru Goto down
roubas
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roubas


Poeet p?íspivku : 123
Age : 38
Bydliště : Benediktska 16 Praha-1
Oblíbená Kingova kniha : rbitov zviratek a spol.
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 05. 02. 09

Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) EmptySat Dec 08, 2012 10:22 pm

SOUHLAS TAKOVÁ DELŠÍ POVÍDKA ALE URČITĚ NENUDÍ,FILM SE MĚL NATÁČET A NÁK SE OD NĚJ UPUSTILO PAN SAM RAIMI TO ASI VZDAL
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Puls / Cell (2006) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Puls / Cell (2006)   Puls / Cell (2006) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Puls / Cell (2006)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: Literární díla :: Knihy-
Přejdi na: