King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 S1M0NE - admin

Goto down 
+19
andy666
licona
Marci
Thereska
Shogin
karinga
hestian
Dana
April
Element
Žaneta
wenotek
h.kyliankova@seznam.cz
Wolf.Angel
kep
roxetak
Ceplina
Valkyra.A
S1M0NE
23 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptySat Feb 09, 2008 8:47 pm

Ahoj! Jsem S1M0NE a jsem adminkou tohoto fóra. Kingovy knihy patří mezi mé nejoblíbenější. Zrovna čtu "Období vlkodlaka". Mezi moje zájmy patří samozřejmě knížky, filmy, internet, muzika, ráda chodím na konzerty a s kamarády např. do hospody. Myslim, že ž jsem toho na sebe bonzla dost. Tak budu ráda, když se také představíte Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Valkyra.A
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 2
Age : 38
Bydliště : Štěrboholy
Oblíbená Kingova kniha : Prokletí Salému
Oblíbená kingova postava : Rose Madder
Registration date : 04. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyTue Mar 04, 2008 12:18 am

Ahoj, jsem Valkyra.A a na knížkách Stephena Kinga jsem doslova závisla. Baví mě knížky, bříšní tance, příroda, internet, kina a filmy. Nebo zajdu na pivíčko. To by vám stačilo. flower
Návrat nahoru Goto down
Ceplina
Nováček
Nováček
Ceplina


Poeet p?íspivku : 1
Age : 41
Bydliště : Ostrava
Oblíbená Kingova kniha : Temná půle
Oblíbená kingova postava : George Stark
Registration date : 04. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyTue Mar 04, 2008 12:59 pm

Ahoj, už od školních let se mi říká Ceplina, a ke Kingovi jsem se dostala ve 12letech. Od té doby se od jeho knih nemůžu odtrhnout a s dychtivostí čekám na nové knihy, které u nás vyjdou. Mimo Kingovy knihy ráda sportuju, posedím s přáteli, cestuju a zajímám se o památky. Přejí hezký den a doufám, že zde zažiji mnoho plodných diskuzí. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
roxetak
Pomalý mutant
Pomalý mutant
roxetak


Poeet p?íspivku : 28
Age : 47
Bydliště : Precin
Oblíbená Kingova kniha : Draci oci, Podpalacka, Zelena Mila, Vykupenie z veznice Shawshank
Oblíbená kingova postava : Drobcek
Registration date : 05. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyWed Mar 05, 2008 12:57 am

Ahojte aj ja som tu novy, momentalne niekolko minut. Do profilu som uviedol ako oblubene dve knihy od Stephena Kinga a to Draci oci a Podpalacku, Podpalacku, kvloli tomu, ze to bola moja prva precitana kniha od SK, ani neviem akou nahodou sa ocitla u nas doma a ako ju kupili moji rodicia a po tejto knihe som naplno prepadol jeho sarmu Embarassed a Dracie oci sa mi lubila kvoli tomu ze to bola taka fantastika, paci sa mi rovnako ako aj Talizman. Priznam sa, ze Temnu vezu som este necital Embarassed, teraz momentalne citam Zelenu milu a moja oblubena postave je Edgecombe, teda tom hanks:-)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.vcelar.wz.cz
kep
Nováček
Nováček
kep


Poeet p?íspivku : 12
Age : 46
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví,Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : eso Meril
Registration date : 05. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyWed Mar 05, 2008 11:58 am

čao všichni,
jsem celkem tichej,samotářskej a dlouholetej vlastník témněř kompletního díla S.K. vydaného v našem rodném jazyce.
Moc příspěvků od mě nečekejte,tedy až do doby kdy zde seženu Černý dům,pak budu dotyčného každý den velebit po dobu 1 měsíce a pokud ne,tak ať mě vypadají všechny vlasy kromě tří clown

A jak řekl tak udělal: 29,4,2008

Lukýno a Lucíno : na světě není šťastnějších lidí než jsem já a ještě jeden týpek z Bohnic clown
Ať Bůh srazí každého zlého,který vám příjde do cesty!!!!!!!!!!
12,8,2008
Právě se chystá kompletní oprava střechy domu kde bydlím a protože žiji v posledním patře,
Tak Bůh ochraňuj dělníky eši mě zateče do knihovny affraid !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Naposledy upravil kep dne Tue Aug 12, 2008 4:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyWed Mar 05, 2008 12:17 pm

Vidím, že už se tu hromadí spousta sympatických osůbek! Very Happy Ráda vás všechny poznávám a vítám na fóru. Doufám, že se to tu brzo pořádně rozjede a budem "fórovat" o stošest. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Wolf.Angel
Nováček
Nováček
Wolf.Angel


Poeet p?íspivku : 1
Age : 39
Bydliště : Gilead
Oblíbená Kingova kniha : Temná Věž
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 02. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptySat Mar 08, 2008 4:36 am

Ahoj,tak se k vam pridavam.Ja Kingovy knihy miluju a jsem na nich ,da se rict,taky zavisla uz pomalu.tedka docitam Prokletio Salemu a nedavno sem docetla Temnou vez.....v te sem s Rolandem doslova zila.Jinak taky kreslim a vetsinou ziju pro sveho psa.
Návrat nahoru Goto down
http://www.akiak-garm.webgarden.cz
h.kyliankova@seznam.cz
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 10
Age : 30
Bydliště : Žatec
Oblíbená Kingova kniha : Carrie, To, Řbitov, Cujo, Temná věž....
Oblíbená kingova postava : Cage, Danny, Beverly
Registration date : 10. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyMon Mar 10, 2008 8:33 pm

Ahoj, tak se k Vám přidávám.. Jsem moc ráda, že jsem dostala mejlík s nabídkou tohoto serveru a už se moc těšim jak to tu bude vypadat Very Happy
Mezi oblíbené knihy jsem uvedla dost, protože sama ani neumim říct, kterou mám úplně nejradši, ale asi To! Jinak jezdim na koních a potápim se...
Tak zatim
Návrat nahoru Goto down
wenotek
Nováček
Nováček
wenotek


Poeet p?íspivku : 4
Age : 38
Bydliště : Brandys nad Labem
Oblíbená Kingova kniha : celá série Temné Věže, TO, Srdce z Atlantidy
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain, Flagg, Curthbert
Registration date : 11. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyTue Mar 11, 2008 11:46 am

Zdravim vsechny!
Tak jsem tu taky novy, nekolik let jsem navstevoval oficialni ceske stranky Stephena Kinga, jenze jsou tedka celkem porouchany...tak me zacalo bejt smutno po ostatnich priznivcu "Mistra":-)
Jinak Kinga ctu asi od 13 a prvni knizka byla Running man a Nocni smena....od te doby je King moje zavislost;-)
Návrat nahoru Goto down
Žaneta
Nováček
Nováček
Žaneta


Poeet p?íspivku : 1
Age : 42
Bydliště : Strakonice
Oblíbená Kingova kniha : Pytel kostí
Oblíbená kingova postava : Roland
Registration date : 12. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyWed Mar 12, 2008 3:03 pm

Ahoj, všechny Vás moc zdravím Exclamation
Jmenuji se Žaneta a knihy od Kinga mne hned tak zaujaly, že jsem je začala sbírat.
Jinak poslouchám muziku, starám se o svou psí kamarádku a ráda posedím s přáteli.
Teď zrovna začínám číst Lisey story, tak jsem zvědavá, zda mne její příběh uchvátí. Tak zatím, jdu honem study
Návrat nahoru Goto down
Element
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Bydliště : Nejdek
Oblíbená Kingova kniha : To
Oblíbená kingova postava : Bill Denbrough
Registration date : 07. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyWed Mar 12, 2008 5:55 pm

Ahoj, jmenuju se Roman. Jako asi každý na tomhle webu jsem na Kingovi závislý. Také čtu teď Lisey a její příběh a líbí se mi.
Návrat nahoru Goto down
April
Nováček
Nováček
April


Poeet p?íspivku : 6
Age : 46
Bydliště : Praha
Oblíbená Kingova kniha : Černý dům
Oblíbená kingova postava : svým zůsobem každá
Registration date : 13. 03. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyThu Mar 13, 2008 8:48 pm

Jsem majitelkou 45 knížek vydaných u nás a tvrdím, že vyhořet, zachraňuju svojí, pro mě cennou, sbírku Very Happy
Začínala jsem s Osvícením, ale tu nejoblíbenější knížku vyřknu těžko (snad krom Nezbytných věcí, které jsem útrpně přelouskala, a Geraldovy hry, k té knížce jsem si vztah nenašla a ještě jí ani nepřečetla).
Tak snad se to tu časem rozjede.
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptySun May 04, 2008 9:40 pm

ach jo dlouho se neozvali žádní noví členové. zdá se mi, že to tu nějak upadá. Máte nějaké nápady na oživení??
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Dana
Pomalý mutant
Pomalý mutant
Dana


Poeet p?íspivku : 104
Age : 43
Bydliště : Valmez
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví
Oblíbená kingova postava : Stu
Registration date : 17. 06. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyTue Jun 17, 2008 4:15 pm

Zdravím všechny,
přidávám se k vám...jsou tu jak závisláci, tak majitelé téměř kompletních sbírek, já čtu Kinga od 12 let a moc se mi tu líbí!
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptySat Jul 05, 2008 9:04 pm

Ahojky jmenuji se Silvie. Jsme spíš sváteční čtenář Very Happy Nic méně ráda si občas přečtu dobrou knížku a nejradši mam horory. Kinga jsem začla číst už před čtyřma rokama, chvíli jsem si dala pauzu. A teď jsem se opět k němu vrátila. Musim říct, že sem tomu úplně propadla a nakoupila jsem si spousty knížek od Kinga:) Jinak kromě čtení mam ráda hudbu a posezení s přáteli.
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyMon Jul 07, 2008 3:45 pm

hestian napsal:
Ahojky jmenuji se Silvie. Jsme spíš sváteční čtenář Very Happy Nic méně ráda si občas přečtu dobrou knížku a nejradši mam horory. Kinga jsem začla číst už před čtyřma rokama, chvíli jsem si dala pauzu. A teď jsem se opět k němu vrátila. Musim říct, že sem tomu úplně propadla a nakoupila jsem si spousty knížek od Kinga:) Jinak kromě čtení mam ráda hudbu a posezení s přáteli.

skvěle, vítám tě tady silvie cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyFri Oct 10, 2008 9:40 pm

AHoj všem:) Než tu začnu o sobě blábolit, chci hlavně poděkovat admince, která dala odkaz na toto fórum na lide.cz k diskuzi, takže jsem se o něm dozvěděla:) Vypadá to tu tak, že tu bude spousta fajn lidiček a většinou opravdových odborníků na krále hororu, tak snad tu nebudu za hlupačku...
Na Stephena Kinga jsem přišla tuším až kolem čtrnácti let, kdy jsem pokaždé v naší knihovně chodila kolem polic s jeho knihami, až jsem to nevydržela a i přes nejapné poznámky staré knihovnice, že neví, jestli mi má něco takového vůbec půjčit a příště, at chodím do dětského oddělení ; jsëm si jednu jeho knihu půjčila(Dračí oči). Od té doby jsem otvřela sotva 3 knihy od jiného spisovatele a jinak jsem naprosto věrná Panu Kingovi. Mezi moje nejoblíbenější patřií rozhodně Osvícení, Misery , Svědectví a Zelená míle.
Jinak mě právě on inspiroval a "nakopnul" k tomu, abych se i já pokusila o vlastní tvorbu. Tak to je něco o mě a ráda vás všechny poznávám lidičky
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyFri Oct 10, 2008 10:06 pm

Smile tak zdravim nováčka
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyFri Oct 10, 2008 10:37 pm

taky zdravím, jsem ráda že je tu zas někdo nový a taky že moje "reklama" na lidé měla smysl Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Shogin
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 39
Age : 30
Bydliště : Praha-východ, Klecany
Oblíbená Kingova kniha : Svědectví, Zelená míle, Misery, Řbitov zviřátek, Dlouhý pochod, Nezbytné věci...
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance, Paul Edgecombe, Andy Dufresne, Paul Sheldon, Todd Bowden, Larry Underwood...
Registration date : 10. 10. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptySat Oct 11, 2008 12:01 am

Zdravím všechny! Jmenuji se Jindra, o Kinga jsem se začal zajímat teď začátkem roku 2008, čtu převážně jen jeho díla. Kromě čtení hraji v metalové skupině "Iluzorium" na bicí, potom se věnuji hře na klavír, baskytaru a kytaru. Skládám hudbu a texty.
Jinak poslouchám skupiny: Metallica, Ozzy Osbourne, KoRn, Apocalyptica, Judas Priest, Black Sabbath, SlipKnoT, Stone Sour, Nightwish, Children of Bodom, Murderdolls, Arakain, Krucipüsk, Pink Floyd, Black Label Society, System Of A Down, Scars On Broadway, Serj Tankian, Kiss, Sepultura, Soulfly... Hudbu obecně metal, rock, jazz, vážná hudba

Od Kinga jsem zatím přečetl: Carrie, Prokletí Salemu, Žhářka, Dlouhý pochod, Čtyři po půlnoci (první část), Čtyři roční doby, Mlha, Christina, Řbitov zviřátek, Misery, Noční můry a snové výjevy (Dolanův Cadillac), Svědectví (rozšířená verze), Nespavost, Rose Madder, Zelená míle, Holčička která měla ráda Toma Gordona, Všechno je definitivní, Z Buicku 8, Puls, Blaze. Momentálně čtu "TO".

Filmy na motiv jsem zatím viděl tyto: Carrie, Osvícení, Mrtvá zóna, Stůj při mně, Hřbitov domácích zvířat, Misery nechce zemřít, Obchodní s hrůzou, Svědectví, Vykoupení z věznice Shawshank, Dolores Claiborne, Osvícení (Remake), Zelená míle, Carrie (Remake), Tajemné okno, Prokletí Salemu (Remake), Jízda na střele, Pokoj 1408, Mlha.


Naposledy upravil Shogin dne Mon Nov 10, 2008 9:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Thereska
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 1
Age : 30
Bydliště : Praha 5
Oblíbená Kingova kniha : Řbitov zvířátek
Oblíbená kingova postava : Mike Noonan
Registration date : 19. 10. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptySun Oct 19, 2008 1:29 am

Ahoj, jmenuju se Tereza. Zhruba před 3 lety jsem se dostala ke Kingově první knížce Nezbytné věci a od té doby na něm ujíždím. Momentálně čtu "Všechno je definitivní". Z filmů se mi líbí Dům v růžích nebo Bouře století.. Mám ráda knížky,sledování hororů (pokud možno nějakých dobrých Very Happy ), internet,tanec (irský-step) a posezení s přáteli.. Doufam že tady jich taky pár najdu a hlavně se dovím něco novýho .. Smile
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptySun Oct 19, 2008 12:03 pm

Smile cheers Ahoj ahoj
Návrat nahoru Goto down
Marci
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 8
Age : 39
Bydliště : Seifrtova 745, 73961 Třinec
Oblíbená Kingova kniha : Všechno je definitivní
Oblíbená kingova postava : Annie - Misery
Registration date : 21. 10. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyTue Oct 21, 2008 10:13 am

Ahoj, jmenuji se Marcela, je mi 23 let a mám velmi ráda Kingovy knihy. Poprvé snad v 13 nebo 14 jsem viděla Misery v TV a ještě další týden jsem na film myslela. Dá se říct, že od té doby jsem začala kupovat a číst jeho knihy. Má sbírka není nijak velká, spíše chudá,ale hodně jsem toho přečetla v knihovně. Jsem z jeho knih vždy naprosto unešená a některé jsem četla i vícekrát. Hodně jsem jich ale ještě nečetla a tak uvidíme co se dozvím tady mezi Vámi. Jinak ráda sportuju a miluju společnost , zábavu a dobré jídlo Smile
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyWed Oct 22, 2008 2:52 pm

nová duše mezi námi, to jsem moc ráda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin EmptyWed Oct 22, 2008 6:43 pm

Very Happy koukám že už se konečně rozrůstáme.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





S1M0NE - admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin Empty

Návrat nahoru Goto down
 
S1M0NE - admin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: O fóru :: Představ se-
Přejdi na: