King of horror / forum Stephena Kinga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 S1M0NE - admin

Goto down 
+19
andy666
licona
Marci
Thereska
Shogin
karinga
hestian
Dana
April
Element
Žaneta
wenotek
h.kyliankova@seznam.cz
Wolf.Angel
kep
roxetak
Ceplina
Valkyra.A
S1M0NE
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyWed Oct 22, 2008 6:48 pm

jo to je dobře, jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
licona
Nováček
Nováček
licona


Poeet p?íspivku : 5
Age : 34
Bydliště : Slovensko
Oblíbená Kingova kniha : It
Oblíbená kingova postava : Richie Tozier :)
Registration date : 21. 04. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyWed Oct 22, 2008 9:34 pm

Ahojky, hlási sa Licona Very Happy Som tu zaregistrovaná už dávnejšie, ale akosi som na toto fórum zabudla Embarassed Takže, moje obľúbené knihy od Kinga sú To, Zelená míľa, Prekliatie Salemu, Osvietenie, Mŕtva zóna, Dievča, ktoré malo rado Toma Gordona, Pavučina snov, Obdobie vlkolaka...
Prečítala som bohužiaľ už všetky Kingove knihy, ktoré vlastní naša miestna knižnica a to som ešte zďaleka neprečítala všetko preložené do češtiny alebo slovenčiny No
Okrem hororov od Kinga rada čítam aj knihy o upíroch (Twilight), geniálnych zločincoch (Artemis Fowl) alebo fantastických hrdinoch (Harry Potter - i keď ten happyend na konci mi nebol veľmi pochuti...)... Smile
Prvá knižka, ktorú som od Kinga čítala, bola Pavučina snov, ktorá ma absolútne uchvátila a neskutočne mi pomohla v jednej ťažkej životnej situácii (aspoň pár dní som nemyslela na vlastné starosti), vtedy som mala 16. Odvtedy Kinga čítam takmer neustále, niektoré knihy som prečítala aj viackrát.
Moja najobľúbenejšia postava všetkých čias je Richie Tozier What a Face
Tak, zdravím všetkých závislákov afro

Licona
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyWed Oct 22, 2008 9:41 pm

ahoj licono už se nám tu z toho stává i více národnostní forum Very Happy vítám tě tu a jinák Twilight se mi taky líbilo Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyWed Oct 22, 2008 9:45 pm

... a máš moc pěkný avatar, ten obrázek se mi líbí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
andy666
Pomalý mutant
Pomalý mutant
andy666


Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Bydliště : Lučenec - Slovenska republika
Oblíbená Kingova kniha : Prokletí Salemu, Nezbytné věci, Nočná smena, Mlha, Beznaděj
Oblíbená kingova postava : George Stark
Registration date : 15. 11. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySat Nov 15, 2008 9:13 pm

Ahojte, všetci Kingovci,
odmalička rád čítam a ku Kingovi som sa dostal asi 12-ročný, keď ma začali ako mladého puberťáka zaujímať horory. V tej dobe išiel v kine film od Kinga - Misery nechce zomrieť. Vtedy som si kúpil prvú (dvoj)knihu Štyri po polnoci - 4 výborné poviedky - a odvtedy je King môj top spisovateľ
Dnes som už závislý zberateľ jeho kníh a už mi chýbajú len 4 knihy, ktoré viem, že vyšli v českom alebo slovenskom jazyku (donedávna chýbalo aj Svedectvo, ale už mám aj to v novovydanej verzii) cheers
Som veľmi rád, že existuje toto fórum (thanx S1M0NE), podľa možností budem prispievať informáciami

Ohľadom noviniek - nová Duma Key vyšla aj v SK, už ju zháňam do zbierky

Veľa mrazivých chvíľ pri Kingovi praje Aďo
Cool
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyMon Nov 17, 2008 7:17 pm

Tak tě tady pěkně vítám mezi námi fanatiky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Anonymní
Anonymní




S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySat Nov 22, 2008 2:11 am

Ahoj, jmenuji se Katka a stejně jako všichni jsem velkou čtenářkou a sběratelkou Kinga. Vlastním téměř kompletní sbírku knih, které u nás vyšly. Nyní jsem spíše občasnou čtenářkou vzhledem k mému malému synovi, který má před knihou přednost. I tak ale netrpělivě očekávám každé vycházející dílo, které si MUSÍM pořídit do své knihovny.
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySat Nov 22, 2008 1:50 pm

Taky tě tu vítám Smile Na Duma Key už se taky moc těším mám ho už objednané a mělo by přijít (snad) do dvou dnů. Nemůžu se dočkat! cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
danapel
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 16
Age : 59
Bydliště : praha 3, Baranova 25
Oblíbená Kingova kniha : Shining
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance
Registration date : 10. 07. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySun Nov 23, 2008 1:21 pm

Zdravím. Napsala jsem sice příspěvek, ale ještě v tom moc neumím chodit a kdovíkam jsem ho poslala. A tak se to pokusím napravit. Přihlášená jsem tu již déle, ale taky jsem nějak neměla čas, částečně pozapomněla. Nikoliv však na PANA Kinga, protože moje zaujetí pro něj se stalo posedlostí. Řekla bych že mám téměř všechny jeho knihy, kolem padesáti a hlídám si, aby mi něco neuniklo. Těžko říct, co jsem si oblíbila nějvíc, možní Osvícení, taky Zelená míle, Tëmná půle, Řbitov zvířat... Objevila jsem ho někdy v devadesátých letech, kdy vyšla první kniha Kingova a to právě Osvícení. A pak už jsem v tom jela... Nhrávám si všechny jeho filmy, některé jsou tedy méně zdařilé. Ale zase vede Osvícení a to první verze s Nicholsonem a taky je úžasná Bouře století - dejte mi co chci a já odejdu. Neví někdo, kde sehnat film Řbitov zvířat - Pet samatary, ale jednička, v telce, pokud dávají, tak jen dvojku a ta není zdaleka tak dobrá jako jednička. Díky a přeju hezkou neděli.
Návrat nahoru Goto down
danapel
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 16
Age : 59
Bydliště : praha 3, Baranova 25
Oblíbená Kingova kniha : Shining
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance
Registration date : 10. 07. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyMon Nov 24, 2008 3:16 pm

MLHA. Viděli jste Mlhu? Ten konec byl úplně mrazivý. Ale kniha se mi zdála lepší, což zpravidla bývá. Nevíte, jestli vyšla Bouře století i knižně? Film, resp. seriál se mi moc líbil a marně se pídím po knize. Jinak děkuji Simoně, že dala tyto stránky dohromady, budu je s chutí navštěvovat často a byla bych ráda, kdybych se tu dozvěděla nové věci a taky si mohla o panu Kngovi pokecat.
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyMon Nov 24, 2008 4:29 pm

Mlhu jsem zatím neviděla, ale slyšela jsem na ni jen samou chválu. Smile Ohledně té Bouře staletí, Kinga napsal scénář k tomu filmu, takže to není podle podle knihy. Ale jestli by jsi měl zájem, v angličtině tanto scénář vyšel knižně. Odkaz
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
danapel
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 16
Age : 59
Bydliště : praha 3, Baranova 25
Oblíbená Kingova kniha : Shining
Oblíbená kingova postava : Jack Torrance
Registration date : 10. 07. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyMon Nov 24, 2008 5:42 pm

díky, ale s angličtinou si neporadím. Ale třeba to dá King dohromady někdy i knižně, námět je to skvělej.No nic, ted se budu těšit na Duma Key, zatím nemán, ale zítra obrazím knihkupce
Návrat nahoru Goto down
M-a-Z-a-K
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 2
Age : 31
Bydliště : Plzeň
Oblíbená Kingova kniha : Blaze, Nadaný Žák, Rose Madder
Oblíbená kingova postava : Rosie McClendonová, Todd Bowden, Eso Meril
Registration date : 03. 01. 09

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySat Jan 03, 2009 1:24 am

Ahoj, jsem tu nový a zdá se mi nebo je tento web neaktivní ? Neutral
Návrat nahoru Goto down
hestian
Cujo
Cujo
hestian


Poeet p?íspivku : 181
Age : 35
Bydliště : Beroun 2
Oblíbená Kingova kniha : Nezbytné věci
Oblíbená kingova postava : Leland Gant
Registration date : 05. 07. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySat Jan 03, 2009 12:40 pm

ahojky já bych řekla že docela aktivní je, ale spíš se všichni nezapojujou
Návrat nahoru Goto down
karinga
Cujo
Cujo
karinga


Poeet p?íspivku : 203
Age : 31
Bydliště : Brno
Oblíbená Kingova kniha : Osvícení, Pavučina snů
Oblíbená kingova postava : Danny, Duddits a Henry, Dave
Registration date : 10. 10. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySat Jan 03, 2009 12:46 pm

Rozhodně si myslím, že je aktivní a když zrovna ne, tak se též zapojuj
Návrat nahoru Goto down
http://karinga.blog.cz
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySat Mar 14, 2009 5:23 pm

Aktivní je ale většinou se tu každý jen představí napíše dva tři příspěvky a už se moc nezapojuje, opravdu aktivně se zapojuje jen hrstka lidiček, ale myslím že se tu tu docela hýbe. Pokud se ti to tu nezdá dost aktivní, rozhodně s tím můžeš něco dělat a zapojovat se do diskuzí Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
oknaj
Pomalý mutant
Pomalý mutant



Poeet p?íspivku : 30
Age : 37
Bydliště : slovakia
Oblíbená Kingova kniha : poviem, až keď prečítam všetky
Oblíbená kingova postava : Pennywisse, Roland
Registration date : 28. 07. 09

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyTue Jul 28, 2009 12:02 pm

Takže zdravim všetkých, ktorí okrem vysedávania pri pive a surfovaniu po nete siahnu aj po ,,duchovnejšej,, záľube- čítaniu kníh. Very Happy A myslím, že všetci, čo sú tu na fóre asi radi siahajú po duchovne a tajomných príbehoch od KRÁĽA Kinga. Ja už si naozaj nepamätám, ako, kdo alebo prečo som siahol a ako sa ku mne dostal tento fenomén moderného hororu,thrileru. Prvý krát som od neho čítal knihu Carrie /som si ,,požičal,, z knižnice/ a potom som si kúpil svoju prvú knihu od Kinga- a to Dievča, ktoré malo rado Toma Gordona. Pre niektorých to je najzatracovanejšie dielo od Kinga- ale pre mňa to rozbehlo dlhú púť po zháňaní ďalších kníh od neho a prejavovanie záujmu, až sa to dostalo na pole takej menšej závislosti od jeho kníh. Pred nedávnom som sa rozhodol, že si urobím kompletnú kingológiu a tak pomaly sa snažím zháňať od neho všetky diela. Zatiaľ ich mám 17. Veľmi by som chcel zohnať kompletnú ságu Temnej veže- mám len Troch Vyvolených. Som veľmi rád, že tento autor má vlastné fans fórum a že nie som jediný, ktorého bavia jeho knihy. Takže dúfam, že tu zapadnem...
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyTue Jul 28, 2009 12:11 pm

Podle toho co píše, myslím, že určitě zapadneš Very Happy Vítám tě tady na fóru mezi přiznivcemi mistra hororu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Viliha
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 1
Age : 34
Bydliště : Vejprnice
Oblíbená Kingova kniha : Temná věž
Oblíbená kingova postava : Louis Creed
Registration date : 26. 05. 11

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptyThu May 26, 2011 2:09 am

Ahoj já jsem Hanča. Stephen King je rozhodně můj nejoblíbenější autor. Vlci z Cally moje první kniha kterou jsem od něj četla. Dostala jsem ji zcela náhodou k Vánocům a pak už nebylo návratu. Vlastním už asi 30 jeho knih a doufám že se má sbírka ještě rozroste.
Návrat nahoru Goto down
S1M0NE
Admin
Admin
S1M0NE


Poeet p?íspivku : 426
Age : 32
Bydliště : Č.Budějovice
Oblíbená Kingova kniha : Čaroděj a sklo
Oblíbená kingova postava : Roland Deschain z Gileadu
Registration date : 07. 02. 08

S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 EmptySat Jun 04, 2011 11:32 pm

Vítám tě tu mezi námi Smile I když u Temné věže bych doporučovala číst od prvního dílu, jestli si začala Vlky, tak jsi přišla o spoustu spojitostí z předchozích dílů
Návrat nahoru Goto down
http://www.fangtasia.cz
Sponsored content





S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S1M0NE - admin   S1M0NE - admin - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
S1M0NE - admin
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King of horror / forum Stephena Kinga :: O fóru :: Představ se-
Přejdi na: